KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6572445

nr 657 2445

Etsning

Signerad E Enroth, 1907, 135x86

Kondition: skadad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 september 2010
kl 17:41:20

17/9 09:15:53 1      Vinnande bud